Veel jongeren hebben moeite hun weg te vinden. Op school, tijdens de studie, in de zoektocht naar werk dat passend is of in het leven dat voor zovelen niet zorgeloos maar juist uitdagend is. De druk van Social media, slecht nieuws, zorgen over de toekomst, er niet bij horen. Het zijn thema’s waar mee geworsteld wordt. En er zijn er meer.
Hoe weet je welke kant je op wil als je niet weet wat je vertrekpunt is, wie ten diepste bent?
Wij geloven erin dat jongeren zelf heel goed in staat zijn om te benoemen waar ze van nature goed in zijn en om te voelen wat goed voor hen is. Iedere jongere heeft ergens interesse voor. En als dat moeilijk is om te achterhalen dan reizen we graag met ze terug naar de kindertijd. Want toen was het er, het jonge kind dóet, gaat ergens op af, is onbevangen en authentiek.
Weet je niet precies wat je wil doen? Met je school/studie of daarna?
De Droom biedt alle ruimte om te (her)ontdekken ‘waar jij van ben jij van bent’, waar je écht van droomt en wat je in de weg zit, je patronen, je tegenkracht, gedoe. Wij helpen je graag verder om voluit tot bloei te komen!
Wij dromen ervan dat iedereen in Zwolle zijn of haar talent leert kennen en er impact mee kan maken. Zo maken we Zwolle, en zelfs de wereld, mooier.